Referencje

Napiszę tak....Gdy wszedłem do biura zakładu pogrzebowego Elysium stwierdziłem, że urządzone jest bardzo skromnie ale wystarczyła chwila rozmowy z Panią, która nas przyjęła żeby zdecydować że w tym zakładzie chcemy załatwić ceremonię pogrzebową mojej cioci. Wszystko zostało nam dokładnie i zrozumiale wyjaśnione, a cała ceremonia została przygotowana na najwyższym poziomie. Dziękuję w imieniu rodziny za empatię, zrozumienie i profesjonalizm.

KONRAD ZIEMNIEWICZ
 2018-08-21 10:37

Bardzo profesjonalny zakład, który bardzo nam pomógł w trudnej chwili. Służą dobra radą w kwestii pochówku. Ceremonia przebiegła bez problemów i zbednych kosztów . Bardzo empatyczni przedstawiciele firmy, którzy rozumieją przez co przechodzi rodzina tych, którzy odeszli. Pomagają w podjęciu trudnych decyzji i potrafią sprostać wszelkim oczekiwaniom rodziny. Godny polecenia zakład. Dziękuję Wam bardzo, czułam sie bardzo bezradna, gdy odeszła moja Mama, a Wy pomogliscie mi i rodzinie przez to przejść

JUSTYNA
 2018-03-28 19:42

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę w trakcie uroczystości pogrzebowych naszego ojca .
Polecam firmę Elysium ,cała nasza rodzina przybyła na pogrzeb była pod wrażeniem uroczystej organizacji ceremonii.
POZDRAWIAMY

URSZULA ŁUGOWSKA
 2017-10-08 20:58

Serdeczne podziekowania dla firmy za pomoc i opieke w tych trudnych chwilach . Pełen profesionalizm w karzdym stopniu od przyjazdu do domu az do grobu .Bardzo Polecam tą firme za utciwosc ,fachowosc i przedewszyskim cene co w tych czasach jest bardzo istotne .

PIOTR KRZYCZKOWSKI
 2017-09-10 09:19

"Najmniejsza pomoc znaczy więcej niż największe chęci ".Dziękuję za taką pomoc i indywidualne podejście do każdego zagubionego w takiej chwili interesanta. Ceremonia pogrzebowa z udziałem asysty wojskowej i władz dzielnicy Rembertów została oceniona na szóstkę ! Organizacja uroczystości, przepiękne wieńce i obsługa na najwyższym poziomie.Za to wszystko bardzo ,bardzo dziękuję.
Już kolejny raz korzystamy z Państwa usług.

BARBARA GODLEWSKA
 2017-07-27 00:45

<< <    1 2 3 4 5     > >>

Napisz referencję


*Oświadczam, że zapoznałem/am się z Polityką prywatności